Protagonista liczy na pomoc doświadczonego wuja, niestety okazuje się, że krewny nie żyje już od jakiegoś czasu. Dzięki pomocy lokalnego kasztelana młodzieniec Rozmowy handlowe Usa Sino Oddzielenie Poruszanie się powoli otrzymuje kawałek ziemi i postanawia sam zadbać o swoją przyszłość, mając ambitny plan założenia własnej osady i zdobycia renomy w okolicy.

Gry podobne do Medieval Dynasty

Po krainie przemieszczają się dzikie zwierzęta, nie tylko wiernie odtworzone, ale też wchodzące między sobą w podobnie interakcje, co ich rzeczywiste odpowiedniki. Całość oparto na silniku Unreal Engine 4, dzięki czemu grafika prezentuje zasadniczo wysoki poziom. Głównym 5 rzeczy które chciałbym wiedzieć zanim zacząłem handlować celem gry jest stworzenie własnej wioski, a z czasem przekształcenie jej w prosperujące miasto. W grze znajdziemy kilkadziesiąt rodzajów budynków, które będziemy mogli obsadzić pracownikami i rozwijać wraz z odblokowywaniem kolejnych opcji z drzewka umiejętności bohatera.

Gry podobne do Medieval Dynasty

Zabawę urozmaicają liczne questy poboczne i wyzwania, jak również możliwość założenia własnej dynastii możnowładców. Wiąże się z tym specjalny system reputacji, przejawiający się zainteresowaniem króla naszą dynastią. W każdym przypadku nasze decyzje mają istotne przełożenie na rozgrywkę. Przyszła kolej na Fed i BoJ Ponadto wraz z rozwojem osady będziemy musieli zadbać o gospodarkę, handlując z sąsiadami oraz dbając o samopoczucie i dobrobyt poddanych. Głównym bohaterem jest osiemnastoletni chłop, który po śmierci rodziców opuszcza rodzinny dom, aby znaleźć pracę i wejść w dorosłość.

Gry podobne do Medieval Dynasty

  1. Głównym celem gry jest stworzenie własnej wioski, a z czasem przekształcenie jej w prosperujące miasto.
  2. Ponadto wraz z rozwojem osady będziemy musieli zadbać o gospodarkę, handlując z sąsiadami oraz dbając o samopoczucie i dobrobyt poddanych.
  3. W grze znajdziemy kilkadziesiąt rodzajów budynków, które będziemy mogli obsadzić pracownikami i rozwijać wraz z odblokowywaniem kolejnych opcji z drzewka umiejętności bohatera.
  4. Wiąże się z tym specjalny system reputacji, przejawiający się zainteresowaniem króla naszą dynastią.
  5. Zabawę urozmaicają liczne questy poboczne i wyzwania, jak również możliwość założenia własnej dynastii możnowładców.

Gry podobne do Medieval Dynasty

Gry podobne do Medieval Dynasty

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *